OfertaReferencjeO firmiePortfolioKontakt

Projekt Korona Gór Polski
KGP 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich Polski, marzenie każdego turysty. W styczniu 2010 r. zaledwie 364 osób szczyciło się godnością Zdobywcy Korony, a co roku kilka razy więcej ludzi staje na Mont Blanc. Najwyższy czas poprawić statystykę ...
                                                      
                                                     
więcej


     
       


Newsy
Jaskinia Głęboka
Miała być chwila odpoczynku, a skończyło się na pracy i nauce. W czasie
wolnym od wielkich ...
                                                         
                                                    
więcej


MINI KSIĘGARNIAMichał Piorun
"Powiat Włoszczowski
Część I - Gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin"
Przewodnik Turystyczny

Agencja JP s.c.
Włoszczowa 2007

 

REFERENCJE

Przewodnictwo i pilotaż to zajęcia o których marzyłem będąc dzieckiem. Pierwszy kontakt z tą profesją miałem w Tatrach, gdzie z zachwytem podziwiałem technikę oprowadzania wycieczek przez tamtejszych przewodników. Rozwijająca się pasja spowodowała realizację marzeń. Kształcąc się pod okiem wybitnych znawców turystyki zostałem szczęśliwym posiadaczem odznaki przewodnika świętokrzyskiego i legitymacji pilota wycieczek.

Od jedenastu lat zajmuję się oprowadzaniem turystów indywidualnych, jak również grup. W ramach pilotażu opiekuję się grupami nie tylko w Polsce ale i zagranicą (Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, i inne).

W 2007 roku wydałem książkę p.t. "Powiat Włoszczowski. Cz.1", która jest przewodnikiem turystycznym. Obecnie realizuję plany związane z wydaniem kolejnych publikacji.

Od 2008 roku  prowadzę liczne spotkania z młodzieżą i miłośnikami turystyki, podczas których prezentuję walory turystyczno-krajoznawcze regionu świętokrzyskiego i Ziemi Włoszczowskiej. Ponadto prowadzę wykłady związane turystyką szkolną.

Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem odznaki przewodnika jurajskiego, dzięki czemu mogę wzbogacić swoją ofertę turystyczną. W maju 2010 roku zostałem przewodnikiem po Jaskinie Głębokiej zlokalizowanej na Górze Zborów Jury Krakowsko-Częstochowskiej.