OfertaReferencjeO firmiePortfolioKontakt

Projekt Korona Gór Polski
KGP 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich Polski, marzenie każdego turysty. W styczniu 2010 r. zaledwie 364 osób szczyciło się godnością Zdobywcy Korony, a co roku kilka razy więcej ludzi staje na Mont Blanc. Najwyższy czas poprawić statystykę ...
                                                      
                                                     
więcej


     
       


Newsy
Jaskinia Głęboka
Miała być chwila odpoczynku, a skończyło się na pracy i nauce. W czasie
wolnym od wielkich ...
                                                         
                                                    
więcej


MINI KSIĘGARNIAMichał Piorun
"Powiat Włoszczowski
Część I - Gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin"
Przewodnik Turystyczny

Agencja JP s.c.
Włoszczowa 2007

 

NEWSY

Jaskinia Głęboka
23 maja 2010 r.

Miała być chwila odpoczynku, a skończyło się na pracy i nauce. W czasie wolnym od wielkich podróży spędziłem kilka pięknych dni na Górze Zborów. Zaczęło się ekstremalnym skałkingiem, a skończyło egzaminem z ... przewodnictwa po Jaskini Głębokiej. Dzięki temu mam możliwość poszerzenia swojej oferty turystycznej. Zapraszam więc do zwiedzenia Jaskini Głębokiej.

wprowadził: Thunder

 

Czas na Babią
01 maja 2010 r.

Zanim zorganizujemy kolejną wyprawę, tym razem na najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego i polskich Karpat, czeka nas chwila odpoczynku. Jednak moja dusza jest niespokojna i nie pozwala bezczynnie siedzieć. W międzyczasie odwiedzę Jurę i najbliższą okolicę. Ponadto szczegółowo zaplanuję wiosenno-letni sezon turystyczny.

wprowadził: Thunder

 

Skrzyczne zdobyte!
17 kwietnia 2010 r.

To była niesamowita wyprawa! Po raz pierwszy mieliśmy wspaniałą, słoneczną pogodę. Wędrówkę na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego rozpoczęliśmy w Szczyrku obok dolnej stacji kolejki krzesełkowej na Skrzyczne. Szlak niebieski po około 2 godzinach wyprowadził nas na sam szczyt. Przeraźliwie chłodny wiatr pozwolił  na zrobienie kilku zdjęć z platformy widokowej. Potem czmychnęliśmy do schroniska. Po godzinnym odpoczynku udaliśmy się zielonym szlakiem w stronę Malinowskiej Skały. Stąd, czerwonym szlakiem, wdrapaliśmy się na Malinów. Na szczycie ławki i przepiękna panorama zachęciła nas do dłuższego postoju. Z Malinowa zeszliśmy szlakiem zielonym do Szczyrku. W drodze powrotnej snuliśmy plany o kolejnej wyprawie z Projektu KGP. Czyżby to była znana nam tak dobrze Babia Góra?

wprowadził: Thunder

 

Skrzyczne
12 kwietnia 2010 r.

17 marca 2010 r. organizujemy wyprawę na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne (1257 m. n.p.m.), w ramach projektu KGP. To trzeci z kolei wyjazd Klubu Turystyki Pieszej. Na koncie mamy zimowe wejścia na najwyższy szczyt Beskidu Makowskiego - Lubomir (904 m. n.p.m., 13 lutego 2010 r.) oraz Beskidu Małego - Czupel (933 m. n.p.m., 13 marca 2010 r.). Wyprawa zostanie sfinansowana dzięki uczestnikom wyprawy.

wprowadził: Thunder